Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Sunt inscrisa intr-un sindicat, dar se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Sunt inscrisa intr-un sindicat, dar se schimba angajatorul. ...

Buna ziua! Sunt inscrisa intr-un sindicat, dar se schimba angajatorul. Mai sunt membru de sindicat sau este necesară o nouă adeziune?
In ce sens se schimba angajatorul ? Dati-ne mai multe detalii.