Forum Discuţii juridice Executare silită Poate fi introdusa o cerere de lamurire titlu ...
Discuție deschisă în Executare silită

Poate fi introdusa o cerere de lamurire titlu executoriu ( hotarare ...

Poate fi introdusa o cerere de lamurire titlu executoriu ( hotarare privind drepturi salariale, cu executare succesiva), daca hotararea judecătorească ce reprezintă titlu executoriu a rămas definitiva in anul 2010 .
Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Multumesc!
[ link extern ] /

in timpul executarii unei hotarari judecatoresti, lamurirea se face doar pe calea contestatiei la executare.

Multumesc!