avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 782 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! Veniturile realizate ca personal auxiliar ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! Veniturile realizate ca personal auxiliar in cadrul ...

Buna ziua!
Veniturile realizate ca personal auxiliar in cadrul alegerilor se iau in calcul la stabilirea ICC?
Multumesc!

Alte discuții în legătură

Icc calculata gresit VioletaIvu VioletaIvu Buna ziua! Veniturile mele, inainte de a naste, au fost din DDA. La aceasta categorie de venit, impozitul se calculeaza abia dupa ce se scad cheltuielile ... (vezi toată discuția)
Totalizarea perioadelor de activitate gyagya gyagya Buna ziua. Daca in ultimele 12 luni consecutive am venituri din salarii din Romania dar in acelasi timp am si din activitati independente din strainatate ... (vezi toată discuția)
Indemnizatia de crestere a copilului ioanaiacobas ioanaiacobas Buna ziua Eu sunt in concediu de crestere a copilului, dar doresc sa imi reiau activitatea incepand cu 1.01.2013. In acest caz beneficiez de stimulent de ... (vezi toată discuția)