Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, am și eu o întrebare, cât costa un ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, am și eu o întrebare, cât costa un proces pt tăgadă ...

Buna ziua, am și eu o întrebare, cât costa un proces pt tăgadă de paternitate? Și cât timp durează,? Va mulțumesc.
Buna ziua, aveti de platit o taxa judiciara de timbru de 20 lei, expertiza medico-legala de stabilire a filiatiei (ADN), aproximativ 3000 lei si onorariu avocat in situatia in care veti fi reprezentata de un avocat.