Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... data reincadrarii la terminarea cccopil pana la 2 ani ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

data reincadrarii la terminarea cccopil pana la 2 ani la 1 oct ...

data reincadrarii la terminarea cccopil pana la 2 ani
la 1 oct copilul implineste 2 ani, cu ce data se face reincadrarea la vechiul loc de munca?
CCC inceteaza cu data de 01.10, iar salariatul se va prezenta la munca incepand cu data de 02.10.