avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 222 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... data reincadrarii la terminarea cccopil pana la 2 ani ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

data reincadrarii la terminarea cccopil pana la 2 ani la 1 oct ...

data reincadrarii la terminarea cccopil pana la 2 ani
la 1 oct copilul implineste 2 ani, cu ce data se face reincadrarea la vechiul loc de munca?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:57, 30 Septembrie 2020
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
CCC inceteaza cu data de 01.10, iar salariatul se va prezenta la munca incepand cu data de 02.10.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revenire la munca din ccc Elena.1980 Elena.1980 Buna ziua, In prezent beneficiez de concediul pentru cresterea copilului pe o perioada de 2 ani, termin acest concediu in februarie 2014, in acest concediu am ... (vezi toată discuția)
Reintoarcerea la serviciu dupa ccc dady72 dady72 Pe data de 5 nov implineste copilul 2 ani.La firma mi s-a spus ca nu au bani sa ma plateasca , intre timp mi-am gasit alt loc de munca dar mai dureaza cateva ... (vezi toată discuția)
Ziua specificata in cerere,pentru încetarea contractului de muncă este inclusa? madalina_17_x madalina_17_x Buna seara!Am o nelămurire legata de ziua în care se face acea cerere pt desfacerea c.i.m și va rog să mă ajutati.... Am reînceput serviciul după ... (vezi toată discuția)