Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua domnilor Avocații am am avut o condamnare ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua domnilor Avocații am am avut o condamnare cu suspendare,alcol ...

Bună ziua domnilor Avocații am am avut o condamnare cu suspendare,alcol la volan, în timpu celo 2 ani sub supraveghere am greșit iar , am băut din nou la volan mau trimis din nou în judecată și de data asta am primit pedeapsa 11 luni cu eczecutare,ce aș putea sa mai fac ,am trecut printr-o perioadă grea a vieți am avut depresii ,locuiesc cu chirie am cinci copii minori în întreținere, regret ce am făcut azi am primit sentința stiu ca am drept în 10 zile la apel precizez că nu am mai avut alte fapte mulțumesc
Constantinion, utilizator
In apel, singura dvs sansa este achitarea sau amenda penala. Angajati-va avocat specializat in astfel de cauze care sa va asigure asistenta juridica.
Ce înseamnă Achitarea, Multumesc

Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

In apel, singura dvs sansa este achitarea sau amenda penala. Angajati-va avocat specializat in astfel de cauze care sa va asigure asistenta juridica.

Pe intelesul dvs, sa va gaseasca nevinovat.