Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua. Stau de 2 saptamani si inca nu am primit ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua. Stau de 2 saptamani si inca nu am primit foaia de ...

Buna ziua.
Stau de 2 saptamani si inca nu am primit foaia de la parchet.Am facut si cererea de urgentare solutie acum o saptamana.Sunt in suspans.Aveti idee cam cat mai dureaza?Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Politistul a propus clasarea la procuror.Deci cred ca ar fii solutia de clasare.
David124, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~