avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 787 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua. Stau de 2 saptamani si inca nu am primit ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua. Stau de 2 saptamani si inca nu am primit foaia de ...

Buna ziua.
Stau de 2 saptamani si inca nu am primit foaia de la parchet.Am facut si cererea de urgentare solutie acum o saptamana.Sunt in suspans.Aveti idee cam cat mai dureaza?Multumesc
Cel mai recent răspuns: David124 , utilizator 16:37, 21 Octombrie 2020
~ Conținut șters la cerere ~
Politistul a propus clasarea la procuror.Deci cred ca ar fii solutia de clasare.
Ultima modificare: Miercuri, 21 Octombrie 2020
David124, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Clasare dosar mariusce mariusce Cine claseaza un dosar si cum se produce clasarea,Mentionez ca plangerea depusa nu se sustine dar procurorul a decis sa o trimita la instanta de ce? (vezi toată discuția)
Dosar penal violyd violyd Buna ziua, Am un dosar penal in urma conduceri cu permisul suspendat, dar politistul de caz a facut propunere pentru neinceperea urmariri penale si procurorul ... (vezi toată discuția)
Dosar penal clasat cu nup cat dureaza pana primesc rezolutia? David2011111 David2011111 Buna ziua,din nefericire mam ales cu un dosar penal pentru conducere sub influenta alcolului,insa in baza analizelor de la iml politistul care ancheteaza ... (vezi toată discuția)