Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara Societate împuterniceste avocat pe ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara Societate împuterniceste avocat pe teritoriul Turciei, ...

Buna seara
Societate împuterniceste avocat pe teritoriul Turciei, naționalitate turc, sa ne reprezinte intr un proces. Am făcut procura, va fi tradusa la birou traduceri autorizat de ambasada Turciei. Apoi prelegalizat la Ambasada, iar pasul final apostila la camera notarilor publici? E ok?
Mulțumesc
ILEANA BALA
Depinde ce prevede legislayia turca pt.reprezentare.la noi e nevoie de delegație avocatiala