Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna seara. Sunt functionar public suspendat din ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna seara. Sunt functionar public suspendat din functie momentan. ...

Buna seara. Sunt functionar public suspendat din functie momentan. Va rog sa imi spuneti de ce drepturi beneficiez la momentul repunerii in functie?
Multumesc
De drepturile avute dinainte de suspendare.
Multumesc