Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Bună ziua. Sunt in cautare de un avocat dar nu stiu ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Bună ziua. Sunt in cautare de un avocat dar nu stiu ce fel de ...

Bună ziua. Sunt in cautare de un avocat dar nu stiu ce fel de avocat sa caut. Vreau sa dau in judecată o firmă care deține o platformă de jocuri online. Ce fel de avocat sa caut? Penal dau civil?
Depinde pentru ce... din ce ați scris mai sus, reiese că aveți nevoie de un avocat de civil.

Cristina Filimon a scris:

Depinde pentru ce... din ce ați scris mai sus, reiese că aveți nevoie de un avocat de civil.

Nu ma pricep. De aceea am întrebat. Atunci o sa caut un avocat pe civil. Va multumesc pentru raspuns.
Vladuta82, utilizator
Daca vi s-au adus prejudicii, intr-adevar un avocat civilist v-ar putea ajuta!
Succes!
Multumesc