avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 598 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Bună ziua. Sunt in cautare de un avocat dar nu stiu ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Bună ziua. Sunt in cautare de un avocat dar nu stiu ce fel de ...

Bună ziua. Sunt in cautare de un avocat dar nu stiu ce fel de avocat sa caut. Vreau sa dau in judecată o firmă care deține o platformă de jocuri online. Ce fel de avocat sa caut? Penal dau civil?
Cel mai recent răspuns: Vladuta82 , utilizator 14:36, 26 Noiembrie 2020
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Depinde pentru ce... din ce ați scris mai sus, reiese că aveți nevoie de un avocat de civil.

Cristina Filimon a scris:

Depinde pentru ce... din ce ați scris mai sus, reiese că aveți nevoie de un avocat de civil.

Nu ma pricep. De aceea am întrebat. Atunci o sa caut un avocat pe civil. Va multumesc pentru raspuns.
Ultima modificare: Miercuri, 25 Noiembrie 2020
Vladuta82, utilizator
Daca vi s-au adus prejudicii, intr-adevar un avocat civilist v-ar putea ajuta!
Succes!
Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Diferite afirmatii online impotriva unei firme andrei_coma andrei_coma Buna. Un coleg de-al meu a scris pe un forum diferite afirmatii asupra unei societati comerciale. El a navigat pe forum declarandu-si nemultumirea, a cerut ... (vezi toată discuția)
Ce se intampla cu prejudiciul dupa clasarea dosarului? gheorghe26 gheorghe26 Bună ziua/seara.Nu mă pricep prea mult în termenii legali cât să vă pot explica exact situația însă o voi face cu cuvintele mele. Am lucrat la o ... (vezi toată discuția)
Somatie stergere articol - prejudicii imagine alex212 alex212 Am primit o somatie din partea unei firme [i]Catre: Hosting Cu domiciliul in ... Subscrisa x cu sediul in Bucuresti, .... in calitate de detinator al ... (vezi toată discuția)