Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună seara. Am facut reclamatie pt abuz de incredere ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună seara. Am facut reclamatie pt abuz de incredere in ceea ...

Bună seara. Am facut reclamatie pt abuz de incredere in ceea ce privește imprumut de o suma de bani de 9000 lei.. Care s procedurile in continoare?
In continuare se vor face cercetari si cel mai probabil se va clasa dosarul penal. Apoi, dvs veti merge la instanta civila.