avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 685 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... OUG156/2020Buna ziua, Va rog sa imi spuneti daca au ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

OUG156/2020Buna ziua, Va rog sa imi spuneti daca au aparut Normele de aplicare ...

OUG 156/2020
Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti daca au aparut Normele de aplicare la OUG 156 din 3 septembrie 2020 privind unele măsuri pentru susţinerea dezvoltării teritoriale a localităţilor urbane şi rurale din România cu finanţare din fonduri externe nerambursabile, Va multumesc
Ultima modificare: Miercuri, 2 Decembrie 2020
Ema2013, utilizator

Alte discuții în legătură

As dori sa infintez o ciupercarie cu fonduri europene nemabursabile, si as dori ajutor cu urmatoarele nelamuriri: inchiriez2012 inchiriez2012 As dori sa infintez o ciupercarie cu fonduri europene nemabursabile...este posibil???Mentionez ca detin ca detin un teren de 800mp si o cladire de 200mp utili. ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nicu_maryia nicu_maryia Buna ziua.As dori sa stiu si eu daca pot obtine un imprumut de la fondurile europene pentru o firma individuala ? (vezi toată discuția)
Semnatura fisa de post adrianna100 adrianna100 Pentru a se taia un spor, se scoate atributia din fisa de post, dar atributia ramane valabila si obligatorie! Sa semnez fisa de post? (vezi toată discuția)