Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... OUG156/2020Buna ziua, Va rog sa imi spuneti daca au ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

OUG156/2020Buna ziua, Va rog sa imi spuneti daca au aparut Normele de aplicare ...

OUG 156/2020
Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti daca au aparut Normele de aplicare la OUG 156 din 3 septembrie 2020 privind unele măsuri pentru susţinerea dezvoltării teritoriale a localităţilor urbane şi rurale din România cu finanţare din fonduri externe nerambursabile, Va multumesc
Ema2013, utilizator