Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie militara este considerata pensie speciala și ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie militara este considerata pensie speciala și dacă da ...

Pensie militara este considerata pensie speciala și dacă da de ce? Și dacă se umbla la pensia militara care va fi acel barem de la care se pleacă? Va mulțumesc frumos!
Discuțiile care se poartă sunt despre pensiile speciale ale civililor (aleși locali, magistrați, parlamentari etc.), nu despre ale militarilor.
Citiți acest articol, o să vă lămurească:
[ link extern ]