Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Bună seara! Un bilanț de lichidare poate fi depus la ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Bună seara! Un bilanț de lichidare poate fi depus la ONRC prin ...

Bună seara! Un bilanț de lichidare poate fi depus la ONRC prin procură notarială sau poate fi depus de către administrator? Se poate și cu procură normală?
Presupun ca suntem in situatia in care dizolvarea si lichidarea se fac simultan.

Atunci depune administratorul.

Sper sa va fie de folos informatiile.