avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 649 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Bună seara! Un bilanț de lichidare poate fi depus la ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Bună seara! Un bilanț de lichidare poate fi depus la ONRC prin ...

Bună seara! Un bilanț de lichidare poate fi depus la ONRC prin procură notarială sau poate fi depus de către administrator? Se poate și cu procură normală?
Cel mai recent răspuns: GRINSOLV IPURL , Practician in insolventa 00:06, 17 Decembrie 2020
Presupun ca suntem in situatia in care dizolvarea si lichidarea se fac simultan.

Atunci depune administratorul.

Sper sa va fie de folos informatiile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Societate in lichidare doreste radiere ruxandraverman ruxandraverman Buna ziua, imi cer scuze pentru deranj, dar am si eu o speta care ma depaseste putin. O societate comerciala a inceput procesul de lichidare-dizolvare-radiere ... (vezi toată discuția)
Depunere situatie contabila 2009 midadu midadu As vrea sa stiu ce se intampla in cazul unei societati aflata in lichidare (dizolvata la ORC pentru nedepunerea la termen a bilanturilor din anii anteriori) ce ... (vezi toată discuția)
Bilant de lichidare noiembrie 2014 Gabriela Negrut Gabriela Negrut Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu cateva informatii si daca se poate, si temeiul legal pentru urmatoarea situatie: O societate doreste sa se lichideze ... (vezi toată discuția)