Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua. Am si eu o problema cu vecinul de la parter ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua. Am si eu o problema cu vecinul de la parter eu locuind ...

Buna ziua. Am si eu o problema cu vecinul de la parter eu locuind la etajul 1 chiar de-asupra lor,aseara in jurul ore 22.30 cand imi pregateam copilul de somn aud batai foarte puternice in usa era vecinul foarte suparat si nervos si a inceput sa tipe ca el dupa ora 22.00 doreste liniste si a inceput sa ne ameninte pe mine si pe sotul meu ca "o sa vedem noi.am eu grija de voi sa plecati cat mai repede de aici",m-am speriat foarte tare copilul a inceput sa planga s-a speriat si el si am sunat la politie mi s -a spus sa vin la sectie si asta voi face pt ca nu mi se pare normal sa reactioneze asa e totusi un copil i-am ascuns pana si jucariile mai zgomotoasa masinutele ca sa nu faca galagie dar mi-e imposibil sa-i spun sa nu mai planga sau sa nu mai scoata un sunet. Politia ar putea sa faca ceva in acest sens sa nu mai fiu deranjata?Multumesc
Elllena96, utilizator
Faceți plângere pentru amenințare și va fi chemat să dea declarație.