avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 675 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Lege Locuinta !Buna ziua, tuturor!Ma intereseaza daca ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Lege Locuinta !Buna ziua, tuturor!Ma intereseaza daca exista o lege care sa ...

Buna ziua, tuturor!Ma intereseaza daca exista o lege care sa specifice cum se poate imparti un apartament pentru a deveni locuinta cu destinatie mixta?Multumesc!

Alte discuții în legătură

Schimbare destinatie minusa76 minusa76 Buna ziua,detin un imobil cu destinatie mixta,la momentul achizitionarii in 2017,exista un magazin alimentar ,cu toate autorizatiile din 2003.Eu am deschis un ... (vezi toată discuția)
Care e suprafața utilă a garajului? În actul meu de vânzare-cumpărare ... oveco oveco Care e suprafața utilă a garajului? În actul meu de vânzare-cumpărare nu e specificată; prin deducție consider că e zero. Din ceea ce am citit pe ... (vezi toată discuția)
Schimbare de destinatie andmish andmish Buna ziua, Am cumparat un apartament si vreau sa fac schimbare de destinatie deoarece el figureaza in acte ca birou+oficiu+wc in realitate biroul s-a ... (vezi toată discuția)