Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Pot plati impozitul pe casa daca figurez la fisc cu o ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Pot plati impozitul pe casa daca figurez la fisc cu o amenda ...

Pot plati impozitul pe casa daca figurez la fisc cu o amenda neplatită ,amenda pentru care am facut contestatie ,iar procesul este în curs ?
Nu puteti plati. O amenda, chiar daca ati contestat-o in instanta, o platiti normal la termen, si apoi daca castigati, vi se returneaza banii .
Recon testator nu suspends plata amenzii ?