Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Daca un lucrator din comunitatea de informatii poarta ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Daca un lucrator din comunitatea de informatii poarta uniforma ...

Daca un lucrator din comunitatea de informatii poarta uniforma de politist fara a fi in misiune care pot fi urmarile acestei situatii?
Astea sunt deja sf-uri ,de unde stiti ca persoana lucreaza în,, comunitatea de informatii",de unde stiti ca nu se află în misiune,vreti sa spuneti ca un lucrător dintr-un serviciu purta o uniformă a altei instituții etc.Nu stiu cu ce v-ar ajuta pe dvs ,vreti sa va razbunati sau cu ce va incalzesc astfel de probleme.
Daca sunt eu respectiva victima si il denunt pe acesta se mai numeste acest lucru razbunare?

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Astea sunt deja sf-uri ,de unde stiti ca persoana lucreaza în,, comunitatea de informatii",de unde stiti ca nu se află în misiune,vreti sa spuneti ca un lucrător dintr-un serviciu purta o uniformă a altei instituții etc.Nu stiu cu ce v-ar ajuta pe dvs ,vreti sa va razbunati sau cu ce va incalzesc astfel de probleme.