avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 803 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Daca un lucrator din comunitatea de informatii poarta ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Daca un lucrator din comunitatea de informatii poarta uniforma ...

Daca un lucrator din comunitatea de informatii poarta uniforma de politist fara a fi in misiune care pot fi urmarile acestei situatii?
Cel mai recent răspuns: Vreausastiumaimulte , utilizator 19:06, 30 Ianuarie 2021
Astea sunt deja sf-uri ,de unde stiti ca persoana lucreaza în,, comunitatea de informatii",de unde stiti ca nu se află în misiune,vreti sa spuneti ca un lucrător dintr-un serviciu purta o uniformă a altei instituții etc.Nu stiu cu ce v-ar ajuta pe dvs ,vreti sa va razbunati sau cu ce va incalzesc astfel de probleme.
Daca sunt eu respectiva victima si il denunt pe acesta se mai numeste acest lucru razbunare?

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Astea sunt deja sf-uri ,de unde stiti ca persoana lucreaza în,, comunitatea de informatii",de unde stiti ca nu se află în misiune,vreti sa spuneti ca un lucrător dintr-un serviciu purta o uniformă a altei instituții etc.Nu stiu cu ce v-ar ajuta pe dvs ,vreti sa va razbunati sau cu ce va incalzesc astfel de probleme.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amenda din razbunare daianap daianap Buna ziua, as dori sa primesc un sfat in legatura cu ce as putea face sa mi se faca dreptate in urmatorul caz: avand masina parcata pe partea stanga a ... (vezi toată discuția)
Radar neinscriptionat cu viteza ilegala JulianP JulianP Buna ziua, Am fost \'prins\' cu o viteza de 119km/h. in limita de 60km/h, de o masina de politie neinscriptionata (cu radar, fara girofaruri). Dupa ce am ... (vezi toată discuția)
Colaborator cu organele de politie, e voie? aleale88 aleale88 buna ziua va rog sa ma lamurirti daca e legal asa ceva o femeie in arasul nostru imprumuta bani cu camata .si vinde produse din carne ea neavind magazin si ... (vezi toată discuția)