avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 144 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Sunt pensionara (fost functionat public) de 4 ani ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Sunt pensionara (fost functionat public) de 4 ani doresc dezactivarea ...

Sunt pensionara (fost functionat public) de 4 ani doresc dezactivarea datelor mele personale, a declaratiei de avere, etc., de pe internet, site-ul angajatorului.Cui ma adresez? Multumesc pentru raspuns!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:56, 2 Februarie 2021
Adresati-va Autorităţii Naţionale de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal .
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Publicarea m.o. online, si a datelor personale amh amh Buna ziua, am o problema legata de publicarea Monitorul Oficial pe diverse website-uri cum ar fi kurtyan.org sau docstoc.com. Atunci cand dau un search pe ... (vezi toată discuția)
Comert on line bobams bobams Buna ziua, Am cateva intrebari despre legalitatea comertului electronic cu produse it. Firma exista deja, platitoare de TVA, inregistrata in reg operatiunilor ... (vezi toată discuția)
Infiintare website ramo1305 ramo1305 Buna seara! Pentru infiintarea unui website, care doresc sa functioneze ca o agentie matrimoniala cui trebuie sa ma adresez pentru consultanta de ... (vezi toată discuția)