Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Sunt pensionara (fost functionat public) de 4 ani ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Sunt pensionara (fost functionat public) de 4 ani doresc dezactivarea ...

Sunt pensionara (fost functionat public) de 4 ani doresc dezactivarea datelor mele personale, a declaratiei de avere, etc., de pe internet, site-ul angajatorului.Cui ma adresez? Multumesc pentru raspuns!
Adresati-va Autorităţii Naţionale de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal .
[ link extern ]