Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Daca am un angajat cu handicap accentuat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Daca am un angajat cu handicap accentuat (hipoacuzic) ...

Buna ziua.
Daca am un angajat cu handicap accentuat (hipoacuzic) cu 2 ore/zi pot sa il pun la scutire impozit daca mai are un contract de munca cu 8 ore la o alta societate?
Multumesc
Este scutit de plata impozitului, chiar daca mai are un c.i.m.