Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Model de plan de redresare financiara pentru ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Model de plan de redresare financiara pentru completarea dosarului de esalonare a datoriilor.

Buna ziua.
Ma puteti ajuta si pe mine cu un model de plan de redresare financiara pentru completarea dosarului de esalonare a datoriilor.Va multumesc!
george-neagu, moderator