Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... plan de redresare necesar acordarii esalonarii la ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

plan de redresare necesar acordarii esalonarii la plata a creanteor bugetare

Buna ziua.
Ma puteti ajuta cu un model de plan de redresare financiara? Am nevoie sa-l anexez cererii de esalonare la plata a creantelor bugetare in baza OUG 29/2011.
Va multumesc
m-ar interesa si pe mine unul.
daca ai reusit sa faci rost transmite-mi si mie un model.
vreau sa fac si eu un dosar pentru esalonare datorii si nu prea stiu cum.

multumesc
anca_b3@yahoo.com

m-ar interesa si pe mine unul.
daca ai reusit sa faci rost transmite-mi si mie un model.
vreau sa fac si eu un dosar pentru esalonare datorii si nu prea stiu cum.

multumesc
gina.vasile@yahoo.com
m-ar interesa si pe mine un model va rog
ionutzu006@yahoo.com
va multumesc
Modelul unui plan de redresare mar interesa si pe mine. Va rog a primit cineva dintre voi intre timp unul si mil poate trimite si mie: bcbittermann@gmail.com
Multumesc mult anticipat
Buna ziua!!! Va rog, as dori si eu un model al unui plan de redresare pentru o societate comerciala independenta (fara asociati) adresa de mail: laeerdna@yahoo.com
Va multumesc!!!
andreealoredana, utilizator