Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Daca eu ca o persoana fizica, am imprumutat o ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Daca eu ca o persoana fizica, am imprumutat o asociatie, aceasta ...

Daca eu ca o persoana fizica, am imprumutat o asociatie, aceasta poate sa imi plateasca datoria printr-un teren pe care il detine?
Poate. Daca sunteti de acord.
cnegoita, utilizator
Cunoașteți o lege sau ceva care prevede asta?

cnegoita a scris:

Poate. Daca sunteti de acord.

Codul Civil [ link extern ]