Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Stiti daca se poate face bransare la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Stiti daca se poate face bransare la energie electrica ...

Buna ziua! Stiti daca se poate face bransare la energie electrica fara sa se mai achite taxa de bransare? Stiu ca se preconiza un Ordin prin care se reglementa acest lucru. Parca nr. 16 din martie 2021. Imi poate explica cineva mai pe-ntelesul nostru, al muritorilor, in ce consta. Va multumesc frumos!
Asemenea racordării la gaze, și racordarea la rețelele electrice va fi, în curând, gratuită pentru clienții casnici
www.avocatnet.ro/articol_567...
Va multumesc! Am citit aceste articole, dar stiu ca au aparut in martie normele si sunt foarte stufoase si nu inteleg care sunt pasii care trebuie urmati si nici in ce consta aceasta -gratuitate-.
Buna ziua exista gratuitate insa numai pana in 20 m conform legislatiei . Cu Stima Echipa Comparatot