Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Refuz semnare proces verbal predare gestiune
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Refuz semnare proces verbal predare gestiune

Cum ar trebui procedat în situația în care după inventarierea bunurilor dintr-o gestiune, în vederea predării acesteia, gestionarul predător nu dorește să semneze p-v ul de predare primire?
Eu consider că ar trebui consemnat la sfârșitul procesului verbal această situație.
In procesul-verbal, se va mentiona refuzul acestuia de a-l semna .