avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 154 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... In fisa de post sunt prevazute salarii compensatorii, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

In fisa de post sunt prevazute salarii compensatorii, care vor ...

In fisa de post sunt prevazute salarii compensatorii, care vor fi acordate la plecarea din firma, pe care administratorul nu vrea sa mi le dea. Cum se poate sa le iau, daca s-ar putea fara sa ajung in instanta.
Va multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:32, 6 Aprilie 2021
Fie sesizati ITM-ul fie apelați la mediere sau la conciliere.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cercetare disciplinara all3x@ndra all3x@ndra Buna ziua ! mi-am dat demisia de la locul de munca si le-am zis ca nu le pot sta in preaviz deoarece trebuie sa plec din tara ac am cateva probleme ... (vezi toată discuția)
Nu mi s-a platit preavizul ALY_ALY30 ALY_ALY30 Buna ziua Sotul meu a lucrat la o firma si la dat in preaviz ,la anuntat intr o zi de maine vii sa semnezi preavizu,nu mai putem sa dam salariu sa desfiintat ... (vezi toată discuția)
Cerere plata concediu de odihna neefectuat korynutza1985 korynutza1985 Bună ziua. Aș vrea să depun o cerere pentru plata zilelor de concediu neefectuat pe anul 2019,dar nu știu ce anume să scriu. Îmi puteți spune vă rog ... (vezi toată discuția)