Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... In fisa de post sunt prevazute salarii compensatorii, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

In fisa de post sunt prevazute salarii compensatorii, care vor ...

In fisa de post sunt prevazute salarii compensatorii, care vor fi acordate la plecarea din firma, pe care administratorul nu vrea sa mi le dea. Cum se poate sa le iau, daca s-ar putea fara sa ajung in instanta.
Va multumesc
Fie sesizati ITM-ul fie apelați la mediere sau la conciliere.