Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Inchiderea unui CMI ca urmare a decesului titularului?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Inchiderea unui CMI ca urmare a decesului titularului?

Bună ziua,
Care este procedura de urmat în vederea închiderii unui CMI ca urmare a decesului titularului?
Mulțumesc anticipat pentru răspuns.
george-neagu, moderator