avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 446 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua, Ce acte trebuie sa obtin si ce demersuri ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua, Ce acte trebuie sa obtin si ce demersuri trebuie sa ...

Buna ziua, Ce acte trebuie sa obtin si ce demersuri trebuie sa fac pentru a deschide o pizzerie? Unde ma pot documenta cu privire la tot ce trebuie sa stiu despre aceasta afacere? Multumesc anticipat pentru ajutor.
Cel mai recent răspuns: Antik , utilizator 21:04, 20 Aprilie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
1. te costa 122 lei infiintarea unui srl daca mergi tula ONRC
2. vei avea nevoie de ceva avize
3.inchiriezi un spatiu comercial

cel mai bine discuta cu un contabil sau jurist...platesti dar stai in fata

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Care sunt normele de spatiu si igena pt un fast-food, pizzerie? ella_vpp ella_vpp Am o societate comerciala pe profil si as dori sa-mi deschid un fast-food si pizzerie dar nu stiu mai nimic despre acest domeniu de activitate. Am gasit un ... (vezi toată discuția)
Schimbare de destinatie tinaval11 tinaval11 Puteti sa imi spuneti pasii ce trebuie urmati in schimbarea destinatiei unui garaj in spatiu de productie? Sediul SRL-ului este pe casa de care e lipit si ... (vezi toată discuția)
Cum pot sa incep o mica afacere ? anamariad25 anamariad25 Buna ziua ! As dori sa incep o mica afacere impreuna cu un prieten , vrem sa fie intr-un parc din bucuresti unde am vrea sa pictam copii pe fata . Problema ... (vezi toată discuția)