Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua, Ce acte trebuie sa obtin si ce demersuri ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua, Ce acte trebuie sa obtin si ce demersuri trebuie sa ...

Buna ziua, Ce acte trebuie sa obtin si ce demersuri trebuie sa fac pentru a deschide o pizzerie? Unde ma pot documenta cu privire la tot ce trebuie sa stiu despre aceasta afacere? Multumesc anticipat pentru ajutor.
1. te costa 122 lei infiintarea unui srl daca mergi tula ONRC
2. vei avea nevoie de ceva avize
3.inchiriezi un spatiu comercial

cel mai bine discuta cu un contabil sau jurist...platesti dar stai in fata