Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale IN CAZUL IN CARE INREGISTRAREA FIRMEI A FOST FACUTA ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

IN CAZUL IN CARE INREGISTRAREA FIRMEI A FOST FACUTA ONLINE PE ...

IN CAZUL IN CARE INREGISTRAREA FIRMEI A FOST FACUTA ONLINE PE PORTALUL ONRC, COMUNICAREA A FOST SOLICITATA PRIN E-MAIL, DOCUMENTELE ORIGINALE CUM VOR FI PRIMITE?
Puteți solicita sa va fie comunicate prin posta.
ulterior ce am primit comunicarea si toate actele aferente inregistrarii prin e-mail pot solicita documentele originale si prin posta? am gresit la cererea de inregistrare am bifat numai comunicarea prin e-mail si nu stiu cum pot obtine documentele originale
Depuneti si o solicitare scrisa pentru a vi se comunica si originalele
Cornel Vasile, Consilier juridic