Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... contractele pot fi semnate si scanate sau este nevoie ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

contractele pot fi semnate si scanate sau este nevoie si de originale? ...

contractele pot fi semnate si scanate sau este nevoie si de originale?
Despre ce contracte este vorba?
consultanta cu firme din UE
Buna ziua,
Contractele pot fi perfectate la distanta,prin e-mail/ sau.
Acestea pot fi semnate si scanate ulterior.
CABINET DE AVOCAT "STOICA IOANA", Avocat