Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Vacanta in strainatate - caut avocat
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Vacanta in strainatate - caut avocat

Buna ziua,

Doresc sa merg in strainatate cu copiii doar ca fosta sotie nu isi da acordul nici pentru pasapoarte nici pentru iesitul copiilor din tara. Solicitarea i-am transmis-o pe e-mail iar raspunsul ei negativ este tot pe e-mail.

Ma intereseaza sa gasesc un avocat care sa ma ajute in acest caz.

Multumesc.
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]