Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, as dori sa va întreb pentru discriminarea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, as dori sa va întreb pentru discriminarea privind ...

Bună ziua, as dori sa va întreb pentru discriminarea privind acordarea unor drepturi salariale unde trebuie sa ma adresez .
Puteti sesiza :
Inspectia Muncii
[ link extern ]

sau

CNCD - Consiliul Național pentru Combaterea Discriminării
[ link extern ] /

daca considerati ca este vorba despre o discriminare cu privire la acordarea unor drepturi salariale.
Cornel Vasile, Consilier juridic