avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 333 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Reabilitarea de drept vechiul cod penal.am fost ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Reabilitarea de drept vechiul cod penal.am fost condamnat la ...

Reabilitarea de drept vechiul cod penal.am fost condamnat la 3 Ani cu suspendare sub supraveghere in anul 2011 defintiva in anul 2020 am primit o adeverinta de la Serviciul de Probatiune ca, conf art 86 indice 6 sunt reabilitat de drept termen de incercare 8 Ani am avut am respectat am terminat vechiul cod penal. Trebui Sa sterg cazier, momentan apare tot la cazier, cum se poate sterge. Multumesc
Bună ziua,
Trebuie să vă adresați instanței de judecată pentru a constata intervenită reabilitarea de drept.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reabilitare de drept/reabilitarea judecatoreasca Diana.28_17 Diana.28_17 Buna ziua, Am fost condamnat la 3 ani cu suspendare in anul 2011, iar timp de 6 ani de probatiune, ultima intrevedere cu ofiterul de probatiune fiind in iulie ... (vezi toată discuția)
Reabilitare Dragos0411 Dragos0411 buna seara. am fost condamnat in 2013 la o pedeapsa cu suspendare de 2 anui si 6 luni cu termen probtuine 5 ani termen care a trecut finalizandul anul trecut ... (vezi toată discuția)
In data de 30.06.2015 am fost condamnat la 1 an si 9 luni cu ... Andreiiiiiidd Andreiiiiiidd In data de 30.06.2015 am fost condamnat la 1 an si 9 luni cu supendare, cu o durata de supraveghere de 2 ani. Hotărârea ramas definitiva prin neapelare. In ... (vezi toată discuția)