Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Un SRL cu 5 asociati poate presta si factura servicii ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Un SRL cu 5 asociati poate presta si factura servicii pentru un SRL din Uniunea Europeana?

Buna ziua, un SRL cu 5 asociati poate presta si factura servicii pentru un SRL din Uniunea Europeana? Mentionez ca nici unul din asociati nu are contract de munca.
george-neagu, moderator