Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Facturare SRL către o persoană fizică
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Facturare SRL către o persoană fizică

Bună seara!

Am un SRL și urmează să prestez servicii de web design pentru un client din Uniunea Europeană, persoană fizică, pentru următoarele șase luni.

În acest caz, sunt suficiente contractul și factura lunară pentru prestări servicii?
Alexandru Sanu, utilizator
Mă poate ajuta cineva cu un răspuns?
Alexandru Sanu, utilizator