Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna seara, Am dus masina la reprezentanta Skoda pt o ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna seara, Am dus masina la reprezentanta Skoda pt o reparatie ...

Buna seara,
Am dus masina la reprezentanta Skoda pt o reparatie pe casco din cauza unei zgarieturi pe usa.Cand am mers sa ridic masina am constatat ca era vopsita grosolan,cu scursuri si urme mari de coaja de portocala.Am refuzat sa ridic masina,nu am semnat nimic.In cazul in care problema nu se remediaza care sunt caile de atac ? Masina e in leasing,cu utilizator societate comerciala.
Nu e mare lucru sa revopseasca o usa, asa ca nu va faceti griji