Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia care se depune de catre persoanele cu venit ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia care se depune de catre persoanele cu venit lunar mai mic decat salariul minim?

In aceasta vara ce denumire are declaratia care se depune de catre persoanele cu venit lunar care este mai mic decat salariul minim ?

george-neagu, moderator
Detaliați mai mult problema la care faceți referire.
Cornel Vasile, Consilier juridic