avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 554 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia care se depune de catre persoanele cu venit ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia care se depune de catre persoanele cu venit lunar mai mic decat salariul minim?

In aceasta vara ce denumire are declaratia care se depune de catre persoanele cu venit lunar care este mai mic decat salariul minim ?



Ultima modificare: Duminică, 20 Iunie 2021
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:19, 20 Iunie 2021
Detaliați mai mult problema la care faceți referire.
Ultima modificare: Duminică, 20 Iunie 2021
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratie 220 alex_element alex_element Buna seara, Conform prevederilor Codului Fiscal, care au modificat statutul intermediarilor in asigurari, in Ianuarie 2016 am fost nevoit sa infiintez un PFI ... (vezi toată discuția)
Plata contributie pensii pfa geanina100 geanina100 Buna ziua, Am un PFA din mai 2013, pe care am venituri 0. Am primit o somatie de plata cu o suma consistenta din care cea mai mare parte reprezinta ... (vezi toată discuția)
Concediu maternal persoana fara venit alina.gami alina.gami Persoana fizica fara venituri, pot sa primesc concediu medical maternal daca inchei un contract de asigurare concediu medical optional? Am inteles ca exista ... (vezi toată discuția)