Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cum procedez daca am batut gresit o suma foarte mare ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cum procedez daca am batut gresit o suma foarte mare in casa ...

Cum procedez daca am batut gresit o suma foarte mare in casa de marcat, cum se raporteaza in dec.4200 si in registrul de casa?
Faceti proces verbal in care scrieti subsemnata...cu CI..., in data de ...am gresit BF nr...
Atasti bonul. In rest, rezolva contabila.