avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 640 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună. am si eu o întrebare!Credeti ca se mai poate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună. am si eu o întrebare!Credeti ca se mai poate rezolva ...

Bună. am si eu o întrebare!Credeti ca se mai poate rezolva ceva dupa 6 ani de muncă la negru Să mi recapăt toate drepturile? Precizez ca sunt in Italia
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:29, 24 Iulie 2021
Luati legatura cu Biroul Ataşatului pe Probleme de Muncă şi Sociale
Ambasada României în Republica Italiană
Via Nicolo Tartaglia 36, 00197 ROMA
Tel: (0039)06 806 96 326
Fax: (0039)06 808 49 95
Email: roma.social@mae.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acte pensie italia si romania ghiumusa ghiumusa buna ziua, din octombrie 2020 am depus actele de pensie si in Italia si in Romania nu am prmit ni,mic pana acum cui ma pot adresa? (vezi toată discuția)
Buna seara ! cum pot afla vechimea în munca pe teritoriul italiei ... Nciuflea Nciuflea Buna seara ! Cum pot afla vechimea în munca pe teritoriul Italiei ,a soțului decedat ,în lipsa oricărui act doveditor ? Aceasta dovada îmi este necesara ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! mama a lucrat 15 ani în italia cu documente în ... Mateiovis Mateiovis Bună ziua! Mama a lucrat 15 ani în Italia cu documente în regulă... Și a depus pentru șomaj în luna decembrie 2023 și tot urmărește aplicație ... (vezi toată discuția)