Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună. am si eu o întrebare!Credeti ca se mai poate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună. am si eu o întrebare!Credeti ca se mai poate rezolva ...

Bună. am si eu o întrebare!Credeti ca se mai poate rezolva ceva dupa 6 ani de muncă la negru Să mi recapăt toate drepturile? Precizez ca sunt in Italia
Luati legatura cu Biroul Ataşatului pe Probleme de Muncă şi Sociale
Ambasada României în Republica Italiană
Via Nicolo Tartaglia 36, 00197 ROMA
Tel: (0039)06 806 96 326
Fax: (0039)06 808 49 95
Email: roma.social@mae.ro