Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Comunicarea actelor de procedură, se face electronic ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Comunicarea actelor de procedură, se face electronic acum? E ...

Comunicarea actelor de procedură, se face electronic acum? E vorba despre o decizie de respingere a apelului. În formă fizică nu se mai comunică?
Și noi suntem curioși pe aceeași speță. Suntem bătrâni, nu ne descurcăm cu tehnologia. Nu mai funcționează Poșta în comunicarea acelor acte?