avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 663 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Buna ziua exista in baroul bucuresti avocat alexandra ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Buna ziua exista in baroul bucuresti avocat alexandra toma?

Buna ziua exista in baroul bucuresti avocat alexandra toma?
Cel mai recent răspuns: wollya , utilizator 14:13, 8 Martie 2022
Vedeti daca nu este vb. de doamna/domnisoara avocat de mai jos
[ link extern ]
Și eu vreau să știu cine este avocata Toma Alexandra care m-a sunat astă vară,la ce barou este,să îi fac o reclamație?
nu este aceea,am sunat eu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cabinet de avocatura...necunoscut? Avocat Liviu Samoila Avocat Liviu Samoila A auzit cineva vreodata de Cabinetul de avocatura "Cosmin Badea si avocatii" din Bucuresti?? Va deranjez cu o astfel de intrebare pentru ca anunturile de ... (vezi toată discuția)
Ce pot sa mai fac sa imi recuperez banii si actele de la o avocata hoata si micinoasa? ALEXA_2585 ALEXA_2585 Anul trecut mi-a fost ridicata masina. Nu eram in localitate si am aflat asta la o sapt dupa, cand am revenit, binenteles interesandu ma eu unde imi e masina, ... (vezi toată discuția)
Plangere barou bucuresti (din strainatate) procesinro procesinro Cum se poate face o plangere la Barou impotriva unui avocat daca locuiesc in strainatate? Precizez ca e vorba de o avocata care a mai fost mentionata in acest ... (vezi toată discuția)