Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Am mai multe credite la ifn-uri. In caz că nu le ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Am mai multe credite la ifn-uri. In caz că nu le achit pot lua ...

Am mai multe credite la ifn-uri. In caz că nu le achit pot lua casa mamei mele sau bunurile soției. Nu am nimic pe numele meu
Atât timp cât mama este singurul propietar al casei, nu ,dacă ai cotă parte din casa ,da îți pot scoate cotă ta spre vânzare.