Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Obligatia depunerii declaratiei unice pe perioada ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Obligatia depunerii declaratiei unice pe perioada suspendarii la registru comertului si la anaf?

PFA cu activitatea suspendata la registru comertului si la anaf, pe perioada suspendarii are obligatia depunerii declaratiei de venit, a declaratiei unice?
multumesc
george-neagu, moderator
Nu.
am avut suspendata activitatea in 2015-2016 ( crestere copil), acum ma suna de la anaf sa-mi depun declaratile pe 2015.2016....