Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Proces colectiv. Buna ziua, fac parte dintr-un proces ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Proces colectiv. Buna ziua, fac parte dintr-un proces colectiv ...

Proces colectiv.
Buna ziua, fac parte dintr-un proces colectiv si vreau sa stiu daca pot fi exclus din el fara acordul meu?
Daca da, in baza carui temei.
Daca nu, care imi sunt drepturile mele.
Multumesc.
Cine v-a exclus si care a fost motivatia?
Stiu ca va puteti retrage la cerere. Excludere s-ar putea face daca se demonstreaza ca nu ati fost parte prejudiciata.
Poate cineva pe parte legala sa explice in detaliu?
Nu se retrage , ci se poate renunta la judecata sau la drept.

Procesul l-ati pornit toti sau cineva in numele a mai multor persoane ?