Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Imi putesti da un model de CIM actualizat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Imi putesti da un model de CIM actualizat pt conditii ...

Buna ziua,
Imi putesti da un model de CIM actualizat pt conditii normale de munca?
Multumesc
Contract individual de muncă – model actualizat
www.avocatnet.ro/articol_501...

sau

[ link extern ] /