avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 775 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Imi putesti da un model de CIM actualizat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Imi putesti da un model de CIM actualizat pt conditii ...

Buna ziua,
Imi putesti da un model de CIM actualizat pt conditii normale de munca?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:52, 5 Noiembrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Contract individual de muncă – model actualizat
www.avocatnet.ro/articol_501...

sau

[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Model contract individual de munca - director general grunwald grunwald Buna seara, Rog a ma ajuta cu un model de contract individual de munca COMPLETAT pentru functia de Director General, plus Fisa Postului. Am gasit pe net mai ... (vezi toată discuția)
Imi puteti trimite va rog cateva modele de indicatori performanta ... daliborca.nicolin daliborca.nicolin Imi puteti trimite va rog cateva modele de indicatori performanta pentru mai multe functii: inginer mecanic, manager produs,tehnician mecanic,mecanic masini ... (vezi toată discuția)
Contract de munca. lyly64 lyly64 Buna ziua, am facut angajari fără concurs, pe durată determinată de 6 luni, potrivit Cap.III. Domeniul sanatatii, Anexa nr.1 Decretul Presedintelui ... (vezi toată discuția)