Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pentru administrarea unui apartament ce procura ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pentru administrarea unui apartament ce procura trebuie ? Va ...

Pentru administrarea unui apartament ce procura trebuie ?
Va multumesc.
Depinde despre ce acte de administrare este vorba, procura poate fi de la orala pana la notariala. Mai buna este ultima.
O procura pentru administrare