avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 734 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită daca am platit mai mult decat era cazul pentru o ...
Discuție deschisă în Executare silită

daca am platit mai mult decat era cazul pentru o poprire din ...

daca am platit mai mult decat era cazul pentru o poprire din cauza unor erori facute de executor, cum mi se pot returna banii? vor fi livrati la angajator sau executorul trebuie sa livreze banii in contul meu bancar ?
Cel mai recent răspuns: aikidoro , utilizator 08:11, 24 Noiembrie 2021
Normal în contul tău.
Dar o sa " uite " ca are banii de returnat.
Mare mirare ca nu trebuie sa il execuți pt banii tăi.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua, am moștenit împreună cu alte 2 persoane un cont ... Cristian Stamate Cristian Stamate Bună ziua, Am moștenit împreună cu alte 2 persoane un cont bancar care se alimentează lunar cu o suma provenita din poprirea pensiei celui care nu a ... (vezi toată discuția)
Poprire peste limita legala leus leus va rog un sfat in urmatoarea speta: - exista o poprire pe contul bancar si adresa catre serviciu.Intretimp la banca a mai sosit o o poprire pentru o amenda ... (vezi toată discuția)
Executare silita campion campion Buna ziua! Am urmatoarea situatie. Am contactat un credit in timpul casatoriei pentru afacerea sotuui. Ulterior am divortat, iar acesta nu a mai platit rata, ... (vezi toată discuția)