Forum Discuţii juridice Executare silită daca am platit mai mult decat era cazul pentru o ...
Discuție deschisă în Executare silită

daca am platit mai mult decat era cazul pentru o poprire din ...

daca am platit mai mult decat era cazul pentru o poprire din cauza unor erori facute de executor, cum mi se pot returna banii? vor fi livrati la angajator sau executorul trebuie sa livreze banii in contul meu bancar ?
Normal în contul tău.
Dar o sa " uite " ca are banii de returnat.
Mare mirare ca nu trebuie sa il execuți pt banii tăi.