avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Decretul 92/1950 Buna seara ! Ma poate ajuta si pe ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Decretul 92/1950 Buna seara ! Ma poate ajuta si pe mine cineva ...

Decretul 92/1950
Buna seara !
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o informatie?!
Am nevoie de Anexa la Decretul 92/1950, pentru judetul Constanta.
Multumesc mult
Cel mai recent răspuns: CECILIA ENACHE , utilizator 16:30, 24 Noiembrie 2021
Gasiti decretul impreuna cu anexa aici: [ link extern ]
Buna ziua,
Multumesc pentru link, din pacate anexa este doar pentru Bucuresti. Incercam sa gasesc anexa pentru Jud. Constanta.
Multumesc oricum, o zi buna.
Asa este, aceea este anexa care cuprinde doar imobile din Bucuresti, Dar sub art 12, ultimul din decret, si pana la anexa (unica) mai exista un corp de text in care sunt mentionate o sumedenie de imobile si de proprietari, destul de multe din Constanta.
Am cautat din nou. Cred ca au avut si PV uri sau hotarari locale pentru ca nu gasesc nr. comunicat de comisia locala.
Am gasit un articol dintr-un ziar local cu proprietatile nationalizate dar sunt date doar cateva, cele mai renumite sau importante.
Multumesc oricum.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Decretul 92/1950 luptator.cu.pana luptator.cu.pana Cum s-ar putea obtine anexa decretului de nationalizare nr. 92/1950, referitoare la Judetul Prahova? (vezi toată discuția)
Anexa decret 92/1950 brasov costif costif Unde as putea vizualiza lista imobile nationalizate prin decret 92/1950 pt Brasov. In toate versiunile accesibile pe internet nu gasesc decat list apt ... (vezi toată discuția)
Retrocedare adina79 adina79 Buna seara ! Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o informatie?! Am nevoie de Anexa la Decretul 92/1950, pentru judetul Calarasi-Oltenita. Am incercat la ... (vezi toată discuția)