Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cum pot să obțin cazierul judiciar daca nu am ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cum pot să obțin cazierul judiciar daca nu am vaccinului?

Prin avocat sau prin procura notariala catre o persoana cu Certificat verde.
Cat costă treabă daca trebuie prin avocat?
Fiecare avocat are propriul onorariu
Dar cu test nu se poate? Și cu ce fel de test?
Nu se poate cu test.
Oricum, nu va costa mult avocatul dacă merge doar sa ridice certificatul de cazier.