avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 495 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale aviz favorabil in cazul asocierii intr-o societate de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

aviz favorabil in cazul asocierii intr-o societate de paza

daca sotul a avut in urma cu 10 ani o amenda penala,sotia nu are dreptul sa detina actiuni intr-o societate de paza?
Cel mai recent răspuns: Mihail Cazacioc , Consilier juridic 10:50, 12 Ianuarie 2010
Pai amenda aia penala, dupa atata timp nu mai apare in cazier.
Bafta!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amenda judiciara platita - pot fi asociat unic intr-un srl? va rog urgent un raspuns myrali myrali Amenda judiciara- pentru furt din supermarket - ajutati-ma cu un raspuns buna ziua. puteti sa-mi spuneti daca amenda juridiara pe care am platit-o la ... (vezi toată discuția)
Asociat si administrator societate de paza alina011984 alina011984 Buna ziua, sunt interesata sa stiu daca o persoana poate avea calitate de asociat si administrator intr-o societate de paza. Persoana respectiva in 2005 a ... (vezi toată discuția)
Furt calificat ajutati-ma!! tynna tynna in urma cu o luna eu si ink o prietena am furat din hypermarket produse cosmetice in val de 80lei, am fost prinse am platit produsele am dat declaratii!a fost ... (vezi toată discuția)